Duyurular - Sevinç Bilişim İnternet Ve Yazılım Teknolojileri
LiveZilla Live Chat Software

Duyurular

Sevinç Bilişim, üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olun. Sahte üyelikler hizmetleri dahi olsa,sorgusuz sualsiz iptal edilecektir. Sevinç Bilişim Müşteri Hizmetleri.: 0850 840 14 93
İnternet’i çok seviyoruz. Gelişimine katkıda bulunmak istiyoruz. Bu anlamda Sevinç Bilişim,her yıl sayısız internet sitesine ve sosyal sorumluluk projesine sponsorluk yapıyor. Eğer sitenizin, aşağıdaki şartlara uygun olduğunu düşünüyorsanız Sevinç Bilişim size de hosting sponsoru olabilir.
 
*Siteniz kar amacı gütmeyen bir sosyal sorumluluk projesi ise,
*Açık kaynak kodlu bir projeniz var ise,
*Siteniz hosting sektörüne yönelik yayın yapıyor ise,
*Siteniz tüm dünyada sıkça kullanılan scriptleri konu alıyor ise,
*Sitenizin, webmaster ve hosting sektörünün gelişimine katkıda bulunduğunu düşünüyorsanız,
 
Sevinç Bilişim’e  hosting sponsorluğu talebi başvurusu yapabilirsiniz. Sevinç Bilişim sponsorluk için belirli bir kontenjan ayırmaktadır ve bu limitler dahilinde sitelere sponsor olunur. Sponsorluk anlaşmaları en fazla birer yıllık yapılmaktadır. Sponsorluk kapsamında, sponsorluk talep edilen sitenin, trafik yükü, veri alanı, kullanıcı sayısı gibi kriterlere göre farklı işbirliği modelleri uygulanır.
 
Sosyal Sorumluluk Kapsamında Sponsorluk
 
Ticari amaç gütmeyen, eğitim, çevre, kültür ve sanat, yardım ve dayanışma dernekleri gibi projelerin internet alt yapısının sağlanması, internet ile ilgili ihtiyaçlarının karşılanması üzerine sponsor olunabilmektedir.
 
Alt Yapı Sponsorluğu
 
Özgün girişim fikirlerini desteklemek amacı ile Sevinç Bilişim, internet ve bilişim teknolojileri üzerine içeriğe sahip, kendi markasını oluşturmuş projelerin internet alt yapısının ve internet ile ilgili tüm veri merkezi ihtiyaçlarının karşılanması için sponsor olmaktadır.
 
Sponsorluk İçin Genel Kurallar
 
*Sevinç Bilişim,günlük tekil ziyaretçi sayısı 5.000 ve üzeri olan internet projelerine sponsor olmaktadır. (Sosyal sorumluluk kapsamında sponsor olunan dernek ve kurumlar hariç.) Sponsorluk sadece alt yapı desteği ile sınırlıdır, web sitesinin içeriği, yazılımı, tasarımı ve buna benzer konular sponsorluk desteği kapsamı dışındadır.
*Sosyal sorumluluk kapsamında sponsorluk haricindeki diğer internet projelerinde sponsorluğun başlaması ile birlikte sponsor olunan web sitesine ait en az 2 adet sosyal medya hesabında sponsorluğun duyurulması gerekmektedir.
*Sponsorluk kapsamında Sevinç Bilişim’in sağladığı alt yapıyı kullanan web sitesi, ana sayfasında uygun bir bölgede Sevinç Bilişim’e banner alanı tahsis etmesi gerekmektedir. Bunun dışında web sayfasının footer kısmında Sevinç Bilişim’e link vermesi gerekmektedir.
*Sponsorluk kapsamında Sevinç Bilişim’in sağladığı alt yapı, başka bir kişiye, siteye veya kuruma devir edilemez. Sağlanan alt yapıda sponsor olunan proje, dışında herhangi bir başka web sitesi, uygulama veya buna benzer sponsor olunan projenin dışında, başka bir amaç için kullanılamaz.
*Sevinç Bilişim sponsorluk kapsamında alt yapı için harcadığı masrafların tamamını veya bir kısmını karşılamaktadır. Bununla ilgili planlama ve karar sponsor olunacak proje sahibi ile birlikte verilmektedir.
*Sponsor olunan internet projesi, standart olarak verilen tüm destek hizmetlerinden yararlanabilir.
 
Siteniz belirtilen şartları taşıyor ise, bize destek masası vasıtası ile ulaşın.

Herhangi bir sorununuzda 0(850) 840 14 93 Sevinç Bilişim Müşteri hizmetlerini arayabilir,canlı desteğe bağlanabilir veya sitemiz üzerinden destek bildirimi oluşturabilirsiniz.

Canlı Görüşmeyi Başlat veya Destek Talebi Oluştur

Saygılarımızla,
Sevinç Bilişim İnternet Ve Yazılım Teknolojileri
Web: www.sevincbilisim.com
Tel: 0 (850) 840 14 93
Gsm: 0 (539) 209 27 28
Fax: 0 (850) 840 14 93


Friday, January 2, 2015<< Geri

Powered by WHMCompleteSolution

Dil:
Sevinç Bilişim, Türkiye'nin en uygun web hosting, reseller hosting, linux hosting, domain kayıt hizmetini vermektedir.