Duyurular - Sevinç Bilişim İnternet Ve Yazılım Teknolojileri
LiveZilla Live Chat Software

Duyurular

Sevinç Bilişim, üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olun. Sahte üyelikler hizmetleri dahi olsa,sorgusuz sualsiz iptal edilecektir. Sevinç Bilişim Müşteri Hizmetleri.: 0850 840 14 93

SevinçNET HotSpot, AVM, restoran, cafe, bar, park, havuz, oyun sahaları veya toplantı odaları gibi muhtelif mekanlarda müşterileriniz, konuklarınız veya mekan sakinleriniz için hızlı ve kesintisiz kablosuz internet erişim platformudur.

SevinçNET HotSpot, kesintisiz ve hızlı altyapısıyla Bursa genelinde belirlenen 12 noktada kullanıcılarına internet hizmeti sunmaktadır.

Neden SevinçNET HotSpot?

    • 5651 No’lu Yasaya Uygun Altyapı

5651 no’lu yasa gereği internet hizmetini paylaştığınız kullanıcıların kayıt altına alınması ve 1 yıl süreyle saklanması zorunluluğu bulunmaktadır. Tüm bu yükümlülükler için gerekli olan altyapı ve işgücü yatırımına gerek duymadan, hukuki tüm sorumluluklarınızı Sevinç Bilişim İnternet Hizmetleri üstlenmektedir.

    • Sıfır İlk Yatırım Maliyeti

SevinçNET HotSpot hizmetiyle, kesintisiz ve sorunsuz bir internet erişimi için bir yatırım bütçesi ayırmanıza gerek kalmaz; tüm teknolojik donanım güncellemesiyle birlikte, gereken tüm maliyetler SevinçNet tarafından karşılanır ve hizmetinize sunulur.

    • 7/24 Son Kullanıcı Çağrı Merkezi

SevinçNET HotSpot üzerinden internete erişen kullanıcılarınız, internet erişimi ile ilgili her türlü problemde Sevinç Bilişim İnternet Hizmetleri tarafından sunulan ve 7 gün 24 saat hizmet veren Çağrı Merkezi’ni arayarak destek alabilirler.

    • Donanım İzleme & Bakım

SevinçNET HotSpot hizmetiyle tarafınıza sunulan tüm altyapı donanımı 7 gün 24 saat izlenmektedir. Olası cihaz arızalarında yerinde müdahale yapılarak, arızalı cihazlar için anında değişim gerçekleştirilmektedir.Monday, August 3, 2015<< Geri

Powered by WHMCompleteSolution

Dil:
Sevinç Bilişim, Türkiye'nin en uygun web hosting, reseller hosting, linux hosting, domain kayıt hizmetini vermektedir.