- Sevinç Bilişim İnternet Ve Yazılım Teknolojileri
LiveZilla Live Chat Software

Sevinç Bilişim, üyelik bilgilerinizin eksiksiz ve doğru olduğundan emin olun. Sahte üyelikler hizmetleri dahi olsa,sorgusuz sualsiz iptal edilecektir. Sevinç Bilişim Müşteri Hizmetleri.: 0850 840 14 93

Hakkımızda

Sevinç Bilişim kurulmuş olduğu 2010 yılından itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir. 

Sunduğu hizmetlerde yüksek kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun, doğru ve ekonomik çözümleri hizmetinize sunmayı hedeflemiştir. 

Web hosting, alan adı tescili, kiralık sunucu, vps, vds gibi hizmetlerine aralıksız devam eden firmamız müşterilerine %99.9 uptime garantisi sağlamaktadır. 

Gerek yurtiçi gerekse yurt dışı lokasyonlu hizmetleri ile hızla ilerleyen Sevinç Bilişim, Güvenilirliği ve hizmet kalitesiyle sektörün önemli Türk markalarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır. 

Sevinç Bilişim; "Başarının zirveye çıkmak değil zirvede kalmak" olduğuna inanan yönetimi ile geleceğe yönelik adımlarını sektörün değişen dengelerine göre düzenlemektedir. 

Sevinç Bilişim İnternet Ve Yazılım Teknolojileri

sevinç bilişim logo


Powered by WHMCompleteSolution

Dil:
Sevinç Bilişim, Türkiye'nin en uygun web hosting, reseller hosting, linux hosting, domain kayıt hizmetini vermektedir.