HIZLI PERFORMANS WEB HOSTİNG

Bugün Sitenizi
Oluşturun

Web Tasarım & Yazılım

web
hosting

Gelişmiş Hosting Paneli ve Ücretsiz SSL

Bulut
Sunucu

Türkiye Lokasyon Sanal Sunucu Paketleri

Dedicated Server

Kiralık Sunucu Hizmetlerimizi Keşfedin.

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Para İade
Garantisi

Uzman Müşteri
Desteği

Geniş Bilgi
Bankası

Hızlı Bulut
Sunucular

Özellikler

Yüksek
Performans

Sunucularımız, kendi sermayemiz olan ve verilecek hizmete özel olarak kendi uzmanlığımızla hazırlanmış sunuculardır. Bu sayede en yüksek performansı en uygun ücretlerle alırsınız.

Otomatik
Aktivasyon

Güçlü bir web hosting otomasyon sistemine sahibiz. Hizmetinizi satın aldığınız an hemen aktif hale gelir. Kontrol panelinize girdiğiniz an hizmetimizin kalitesini hissedebilirsiniz.

Düzenli
Yedekleme

Tüm web hosting dosyalarınız aylık otomatik olarak yedeklenir. Yedeklerinizi istediğiniz zaman talep edebilir. İstediğiniz zaman bizden talep ederek geri yükleyebilirsiniz.

Hızlı Müşteri
Desteği

Ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşmakta olup olası sorunlarınıza anında müdahele eder. Memnun kalmadınız mı? 7 gün içinde para iade garantisi veriyoruz! İade şartlarımıza göz atabilirsiniz.

Sayılarla Biz

Güçlü ve gelişmiş bir altyapı için en iyi donanımlara ve teknolojilere yatırım yapıyoruz.

0 +

Cevaplanan Destek Talebi

0 +

Mutlu Müşteri

0 +

Yanıtlanan Telefon

Mutlu Müşteri Yorumları

Client Logo
Alican G. Web Master

İşim gereği bugüne kadar birçok hosting firmasıyla çalıştım. Sunucu maliyeti yurtdışında daha ekonomik olduğu için genellikle yurtdışını tercih ediyordum. Ancak destek açısından yeterli hizmeti bulamadığım için yerli firma arayışına girdim. Açıldığı günden bu yana Sevinç Bilişim ile çalışmaktan mutluluk duyuyorum. Sürekli güncelledikleri teknolojileri ve her daim size yardımcı olan teknik desteğin güler yüzünü başka hiçbir firmada bulamadım. Ülkemizin böyle bir açığını kapattıkları için kendilerine teşekkürü borç bilirim.

Client Logo
Okan Ö. E-Ticaret Yöneticisi

8 yıldır e-ticaret site yöneticisi olarak piyasada bilinen birçok hosting firması ile çalıştım. Firmaların bazıları ile 3-6 ve 12 aylık paketler satın aldık. Hiçbirinde 12’den fazla sitelerimi barındıramadım. Çünkü bir hosting firmasından beklentimiz sitelerimizin hiçbir zaman kesintiye uğramamasıydı. İhtiyaçlarımızı karşılayan paketlere de çok yüksek fiyatlar istediler. Bir süredir sitelerim Sevinç Bilişim’de ve fiyat performans açısından en iyisi olduğunu söyleyebilirim. Özellikle teknik ekibin yardım severliği ve 7/24 hizmet sunmaları gerçekten mükemmel.

Client Logo
Kenan U. Domain Broker

13 yıldır sektörün içinde olmamın getirdiği tecrübenin yanında Türkiye’de internet barındırması anlamında işini yapan düzgün firma sayısı azlığı sebebiyle, verilen kalitesiz hizmet hem bizi hem de çalıştığım müşterilerimi üzmüştür. Bugüne kadar 300’den fazla proje için barındırma hizmetine ihtiyaç duyduk fakat Sevinç Bilişim kalitesinde, hızında bir yer bulamadım. Uygun fiyata kaliteli hizmet almak için en doğru yerde olduğunuzdan emin olabilirsiniz.

Client Logo
Ahmet Y. Fotoğrafçı

Çok hızlı irtibat kurup işlemlerinizi gerçekleştirebileceğiniz her sorunuza itina ile cevap veren satış temsilcileri ve yetkilileri ile harika bir hizmet veren firma. Tesadüfen kampanya ile biraz tedirgin olarak geçiş yapmıştım keşke daha önce fark etseymişim düşüncesine girdim. Gözünüz kapalı güvenip hizmet alabileceğiniz kaliteyi ucuza bulabileceğiniz fiyat/performans diye tabir edilen hizmet politikaları ile rahatça alışveriş yapabilirsiniz.

Client Logo
Berk Ş. Editör

Yaklaşık 10 yıllık internet geçmişimde yerli yabancı birçok hosting firması ile çalıştım. Yabancı firmalara bir türlü derdinizi anlatamıyorsunuz. Yerli firmalarda ise çok fazla hayal kırıklığına uğradım. Sevinç Bilişim ile çalışmaya başladıktan sonra inanın bir daha hiçbir firma ile çalışmayı düşünmeyeceksiniz. Güçlü altyapısı ve gelişmiş kullanıcı paneliyle diğer firmalar ile arasında ciddi fark olduğunu çalışmaya başladığınızda çok daha iyi anlayacaksınız. Günün her saatinde anında iletişime geçebiliyorsunuz ve her seferinde karşınızda bir muhatap bulabiliyorsunuz.

HEMEN BİZE ULAŞIN

Size en uygun hosting ya da sunucu çözümünü birlikte bulalım.