Hakkımızda

Biz Kimiz?

Dünya standartlarında bir web barındırma şirketi

Sevinç Bilişim, kurulmuş olduğu 2010 yılından itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Sunduğu hizmetlerde yüksek kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun, doğru ve ekonomik çözümleri hizmetinize sunmayı hedeflemiştir.

Web hosting, alan adı tescili, kiralık sunucu, vps, vds gibi hizmetlerine aralıksız devam eden firmamız müşterilerine %99.8 uptime garantisi sağlamaktadır.

Gerek yurtiçi gerekse yurt dışı lokasyonlu hizmetleri ile hızla ilerleyen Sevinç Bilişim, güvenilirliği ve hizmet kalitesiyle sektörün önemli Türk markalarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

Misyon & Vizyon

Farklı sektörlerden oluşan Müşterilerimize, rekabet avantajı sağlayan Bilgi ve iletişim Teknolojileri çözüm ve hizmetlerini uzman insan kaynağı ile üretmek ve uygulamak; çalışanlarının mutluluğunu sağlamak ve bu yüksek motivasyonla dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizi memnun etmektir..

Faaliyet alanımızı Balkanlar, Türkiye Cumhuriyetleri, Avrupa ve Orta Doğu’yu kapsayacak şekilde genişleterek, Mükemmel kalite ve hizmet anlayışı ile en uygun toplam bilişim çözümlerini sunan lider Teknoloji şirketi olmaktır.

78245 +

Cevaplanan Destek Talebi

14659 +

Mutlu Müşteri

9682 +

Yanıtlanan Telefon

Neden Bizi Seçmelisiniz?

Güçlü ve gelişmiş bir altyapı için en iyi donanımlara ve teknolojilere yatırım yapıyoruz.

Para İade Garantisi

Ekibimiz alanında uzman kişilerden oluşmakta olup olası sorunlarınıza anında müdahele eder. Memnun kalmadınız mı? 7 gün içinde para iade garantisi veriyoruz! İade şartlarımıza göz atabilirsiniz.

Yüksek Performans

Sunucularımız, kendi sermayemiz olan ve verilecek hizmete özel olarak kendi uzmanlığımızla hazırlanmış sunuculardır. Bu sayede en yüksek performansı en uygun ücretlerle alırsınız.

Düzenli Yedekleme

Tüm web hosting dosyalarınız aylık otomatik olarak yedeklenir. Yedeklerinizi istediğiniz zaman talep edebilir. İstediğiniz zaman bizden talep ederek geri yükleyebilirsiniz.

Uptime Garantisi

Sunduğumuz hizmetlerde %99 uptime garantisi sunsak da, sağlanan gerçek uptime ortalaması %99.8'in üzerindedir. Ekibimiz sorunlara karşı bütün sistemleri takip eder ve sorunlara müdahele eder.

Mutlu Müşteri Yorumları

Müşterilerimiz hakkımızda ne dediler?