Hakkımızda

Dünya standartlarında bir web barındırma şirketi

shared-banner-img

Biz Kimiz?

Sevinç Bilişim, kurulmuş olduğu 2010 yılından itibaren müşterilerine kesintisiz, hızlı ve güvenilir internet hizmetleri sunmayı ve eksiksiz müşteri memnuniyetini amaç edinmiştir.

Sunduğu hizmetlerde yüksek kaliteyi ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan firmamız, müşterilerinin ihtiyaçlarına uygun, doğru ve ekonomik çözümleri hizmetinize sunmayı hedeflemiştir.

Web hosting, alan adı tescili, kiralık sunucu, vps, vds gibi hizmetlerine aralıksız devam eden firmamız müşterilerine %99.8 uptime garantisi sağlamaktadır.

Gerek yurt içi gerekse yurt dışı lokasyonlu hizmetleri ile hızla ilerleyen Sevinç Bilişim, güvenilirliği ve hizmet kalitesiyle sektörün önemli Türk markalarından biri olmanın gururunu yaşamaktadır.

Misyon

Farklı sektörlerden oluşan müşterilerimize, rekabet avantajı sağlayan Bilgi ve İletişim Teknolojileri çözüm ve hizmetlerini uzman insan kaynağı ile üretmek ve uygulamak; çalışanlarının mutluluğunu sağlamak ve bu yüksek motivasyonla dünyanın dört bir yanındaki müşterilerimizi memnun etmektir.

Vizyon

Faaliyet alanımızı Balkanlar, Türkiye Cumhuriyetleri, Avrupa ve Orta Doğu’yu kapsayacak şekilde genişleterek, Mükemmel kalite ve hizmet anlayışı ile en uygun toplam bilişim çözümlerini sunan lider Teknoloji şirketi olmaktır.

Neden Biz?

Sunucularımız, kendi sermayemiz olan ve verilecek hizmete özel olarak kendi uzmanlığımızla hazırlanmış sunuculardır. Bu sayede en yüksek performansı en uygun ücretlerle alırsınız.

Sayılarla Biz

Güçlü ve gelişmiş bir altyapı için en iyi donanımlara ve teknolojilere yatırım yapıyoruz.

0 +

Cevaplanan Destek Talebi

0 +

Mutlu Müşteri

0 +

Yanıtlanan Telefon

Size Neler Sunarız?

Barındırma Hizmetleri: Barındırma hizmetlerimiz her türlü alan (“domain”) kayıt işlemlerini, web sayfalarınız için gerekli barındırma hizmetlerini (“Linux & Windows hosting”) ve sunucu kiralama hizmetlerini kapsamaktadır.

E-Ticaret Çözümleri: İş aktivitelerinizi Internet üzerine taşıyacak her türlü bilgi ve iletişim teknolojilerini sanal dünyada gerçekleştirecek projelerin yapılmasıdır, elektronik güvenli para transferi ve ödeme kanallarının yapılandırılması da çözümlerimiz arasında yer almaktadır.

Yazılım Çözümleri: İş süreçlerinizi elektronik ortamda daha hızlı gerçekleştirmenizi sağlayacak web tabanlı bilgisayar yazılım çözümlerimizdir. Kullandığımız teknolojiler PHP, ASP, .NET, JAVA ve veritabanı uygulamaları üzerine konumlandırılmıştır.

Dinamik İçerik Çözümleri: Dinamik içerik çözümlerimiz ile sayfalarınız için gerekli olan ya da ihtiyaç duyduğunuz her türlü flash, activex ve ajax bileşenlerinin oluşturulması ve bu bileşenlerin web sayfalarınıza adaptasyonu sağlanmaktadır. Ayrıca sitenizin arama motorları için gerekli optimizasyonunun yapılması ve arama motorlarına kaydı da sunduğumuz çözümler arasındadır.

Danışmanlık ve Bakım Hizmetleri: Web sayfalarınız ve web tabanlı platformlarınızın dış kaynak yönetim modeli ile uzaktan ya da bir fiil yerinde her türlü destek ve bakım hizmetlerinin çözüm olarak sunulmasıdır. Firmamızın verdiği her türlü hizmet, Hizmet Seviyesi Anlaşması (“SLA: Service Level Aggrement”) kapsamındadır.

HEMEN BİZE ULAŞIN

Size en uygun hosting ya da sunucu çözümünü birlikte bulalım.